pub-5227343115765587 02114 adm-pub-169917287441
top of page

BALAYI TAVSİYELERİ ;

Güncelleme tarihi: 25 Kas 2018

Düğün.com Tavsiyeleri ;

Düğün sonrası stres atmak ve dinlenmek için balayını iple çektiğinizi, nereye gitsek diye düşündüğünüzü biliyorum.

Bu yüzden 30 Çifte sormuşlar: Balayında neredeydiniz? Bakın en çok nerelere gitmişler!

balayı
Balayı tavsiyeleri

  • Gonca ve Oktay: Balayımızı #Maldivler ’de yaptık. Maldivler şimdiye kadar gittiğimiz en güzel yer. Six Senses Laamu Oteli Anlatılamaz, yaşanılması gereken bir yer.

  • Ezgi ve Melih: Balayımızı ikiye bölüp önce ünlü balayı destinasyonlarından #Santorini Adası’nasonra da bizim için çok şey ifade eden #Kaş’a gitmeye karar verdik. Santorini anlatıldığı gibi romantik; fakat bir daha gitmeye gerek olmadığını düşündüğümüz bir yerdi. Kaş ise her zamanki gibi kendimizi evimizde hissetmemizi sağladı.

antalya kremlin
Antalya kremlin balayı tavsiye
  • Buse ve Özkan: Balayımızı #Antalya'da, #World #Of #Wonders #Hotel'in #Kremlin #Palace bölümünde geçirdik. Mükemmel bir tatildi, her şey istediğimiz gibiydi.

  • Başak ve Fikret: Balayı için #Phuket’e gittik. Mükemmel bir balayı geçirdik. Balayı çifti olduğumuz için odamızı değiştirdiler. Önünde bize özel havuzu olan bir villaya yerleştirdiler. İkimiz de oturmayı sevmediğimiz için balayı boyunca o kadar çok aktiviteye katıldık ki balayı nasıl bitti anlamadık.

maimi
Balayı planlama Maimi

  • Ayşegül ve Taner: Balayında Four Seasons Hotel #Mauritius’a gittik. Tek kelimeyle muhteşemdi.

  • Özgecan ve Tayfun: Balayı planımızı #Amerika’nın batı yakasında yapmayı planlamıştık; ancak benim #New York'ta olmak ve gece Time Square’de vakit geçirmek gibi bir hayalim vardı. Durum böyle olunca uzun bir balayı planımız oldu. #NewYork’tan başlayarak sırayla #SanFrancisco, #LasVegas ve #LosAngeles’a gittik. İki haftalık balayımızda hem dinledik, hem alışveriş yaptık; hem de kiraladığımız motorla okyanus kıyılarının keyfini çıkardık.

Kapodokya
Balayı Planlama Kapodokya

  • Serpil ve Hikmet: Balayı için eşimin çok görmek istediği #Kapadokya’ya gittik. Güzel bir kamp alanına çadırımızı kurduk. Akşam orada otel sahibi bir dostumuz bize balayı odası önerdi, kabul etmedik, anlayamadı. Kum fırtınası çıkınca Kapadokya turu kısa sürdü. Sonra #Macaristan, #Çek Cumhuriyeti, #İtalya, #Bratislava gibi farklı yerlerde kamp kurarak balayımıza devam ettik.

  • Sezin ve Tolga: Balayı için #İzmir’e yakın bir yer tercih etmek istedik. Çünkü düğünün verdiği o tatlı yorgunluktan sonra zamanımızı yollarda geçirmek istemiyor; kum, güneş ve denizle hemen buluşmak istiyorduk. Bu sebepten balayımızı #Bodrum’da geçirdik.

  • Yonca ve Hakan: #Kuşadası’nın doğal ortamında yer alan Ömer Resort Shark Otel’de balayımızı yaptık. Düğünden önceki ciddi yoğun ve yorgun süreçten sonra kuş seslerinin huzuruna teslim ettik kendimizi.

233 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page