pub-5227343115765587 02114 adm-pub-169917287441
top of page

Search Results

"" için 7 öge bulundu

 • Dj Hayal

  Dj Hayal Sümeyra Alanında Yapmış olduğu yeniliklerle birlikte özellikle Kına gecelerinin Vazgeçilmez Bayan Dj'i Olarak My Müzik Organizasyonunun En Yetenekli Bayan Dj'lerinden biridir. Özellikle Yönetmiş olduğu Merasimlerde Almış olduğu Takdirlerle Bizleri Onurlandırmaktadır. Aynı Zamanda Dj Hayal Sümeyra Özellikle 80's & 90's Arşivleriyle Misafirlermizin Unutulmayan Ölümsüzleşmiş Parçaları tekrar anımsatmasıyla birlikte Geniş bir arşive sahiptir.

 • Dj Metin

  İstanbul/Üsküdar 1989 doğumlu olan Metin Sarp, Küçük yaşlarda müziğe olan ilgisiyle öncelikle Bateri çalarak müzik kariyerine başlamıştır. Lise zamanlarında Okulun müzik gurubunda bulunarak grubuyla birlikte bir çok ödüller kazanmıştır. Liseler arası müzik yarışmasında Kendilerinin yapmış olduğu '' ROCK '' parçasıyla 2. lik Ödülünü almışllardır. Türkiyenin sayılı radyolarında radyo spikerliği yaparak profesyonel müzik hayatına atılmıştır. Bir çok seslendirmelerdede görev alan Metin Sarp, 15 yaşında prodüksüyonları ve remixleriyle birlikte kuvvetli bir çıkış elde etmiştir.

 • Dj Harun

  Dj Harun İğneci 1995 Doğumlu Olup küçük yaşlandan itibaren müziğe olan ilgisiyle birlikte türkiye'nin bir çok Sayılı Club'lerinde Performanslar sergilemiştir. Sektörel dağılımdan ötürü My Müzik organizasyonun vazgeçilmez dj'lerinden biri olan Harun İğneci ; Türkçe & Yabancı Pop, Yöresel Oyun havaları ve 80's & 90's Arşivleriyle misafirlerine mükemmel bir müzik ziyafeti Sunmaktadır.

 • Dj Abdullah

  Dj Abdullah Türkiye'nin sayılı Club, Hotel gibi bir çok mekanda adında söz ettiren abdullah geniş müzik arşivi ile de dinleyenleri mest ediyor. Arşivinde bulunan tarzlar G - House, Mush up, Commercial, RnB, Elektro house, House, deep house bunlardan sadece bir kaç tanesi. Aynı zamanda Düğün sonrası yapılan After Parti performanslarıda dinlenmeye değer. Sizde Dj Abdullah ile çalışmak isterseniz Lütfen bizimle iletişime geçiniz. İletişim : 0542 212 85 22 E mail : djdugunnet@gmail.com

 • Dj Nur Banu

  Vazgeçilmez Dj'lerimizden olan Dj Nur Banu özellikle Kına Gecelerinde sergilemiş olduğu üstün performanslar ile organizasyonlara imzasını atıyor.

 • Düğün Koçu

  Düğün ve Nişan organizayonlarınızda bazen işin içinden nasıl çıkacağınızı bilemessiniz. İşte bu gibi durumlarda sizlere yardımcı olmak içib birbirinden profesyonel düğün koçlarımız tüm tecrübelerini sizlere aktarıyorlar ve bu tecribeler ile gelinlik seçimi, Damatlık seçimi, Fotoğrafçı seçimi, Kuaför seçiminden tutunda; Organizasyonunuzda vereceğiniz hediyeliklere kadar sizlere yardımcı oluyoruz.

 • Dj Melih

  10.02.1981-İstanbul Doğumlu olan Dj Melih Aslen arnavut bir ailenin çocuğudur. 22 Yıldır sektörün önde gelen isimlerinden biri olan dj melih son 5 yıldır Düğün, Nişan, Kına, Parti gibi organizasyonlarda ülkemizde 800'ün üzerinde program ve merasim düzenlemiştir. Sizde Dj Melih ile çalışmak isterseniz Lütfen iletişime geçiniz. İletişim : 0542 212 85 22 E-Mail : djdugunnet@gmail.com

bottom of page